• info@aftervisa.ir

مراحل دریافت گواهینامه رانندگی کانادا

رانندگی در کانادا

مراحل دریافت گواهینامه رانندگی کانادا. تمام اقدامات لازم از ابتدا در ایران و پیش از سفر به کانادا تا بعد از رسیدن به کشور کانادا. برای دیدن توضیحات بیشتر از تفاوت مراحل، نکات مهم و توضیحات کاملتر راجع به این موضوع میتوانید از لینک گواهینامه در کانادا استفاده کنید. همچنین برای دسترسی بیشتر به اطلاعات تمام اقدامات لازم پیش از سفر به کانادا از لینک استفاده نمایید.

مراحل دریافت گواهینامه رانندگی در کانادا

 1. دریافت اصالت گواهینامه

  با مراجعه به شهرک آزمایش جهت دریافت اصالت گواهینامه خودتان اقدام کنید. این اقدام هیچ هزینه ای برای شما ندارد. دقت کنید که حداکثر یک هفته قبل از پروازتون با به همراه داشتن پاسپورت و بلیت سفرتون به شهرک آزمایش ماجعه کنید چون قبل از آن برایتان صادر نمیشود. دقت کنید که حتما گواهی عدم سوپیشینه را نیز همان جا دریافت کنید .

 2. ترجمه ی گواهینامه، اصالت گواهینامه و گواهی عدم سوپیشینه

  تمام این مدارک باید در دارلترجمه های رسمی کانادا ترجمه شوند. دقت کنید که از زمان دریافت گواهی عدم سو پیشینه و اصالت گواهینامه تنها 6 ماه زمان برای ترجمه ی مدارک و ارائه ی آن به مراکز رسمی کانادا فرصت دارید.

 3. دریافت گواهینامه ی G1

  با به همراه داشتن ترجمه های لازم و پاسپورتتان به مراکز آزمون رانندگی مراجعه کنید. در این مرحله از شما تست بینایی و امتحان کتبی (آیین نامه) گرفته میشود.

 4. دریافت گواهینامه ی G2

  پس از دریافت مدرک جی 1 برای امتحان جی 2 باید وقت رزرو کنید

 5. دریافت گواهینامه ی فول جی

  مرحله ی آخر دریافت گواهینامه هستش و بعد از دریافت این مدرک تمام محدودیت های رانندگی شما برداشته میشود.

مراحل دریافت گواهینامه ی رانندگی در کانادا
مراحل دریافت گواهینامه رانندگی کانادا

Leave a Reply

Your email address will not be published.